Ślub Moniki & Krzysztofa w Kopalni Soli w Wieliczce

23 marca 2016

Zapraszam Was na wycieczkę do Kopalni Soli w Wieliczce, gdzie miałem okazję towarzyszyć niezwykle czarującej parze – Monice & Krzyśkowi. Świąteczny czas to całkiem dobry moment by powiedzieć sobie „tak” w przepięknych wnętrzach kopalni. Parze pozostaje podziękować za zaufanie. Nie powiem oby do następnego razu, ale może chociaż chrzciny 😉 Zdjęcia powstały przy kooperacji: 1

Plener ślubny Anii i Grzegorza we Wrocławiu

7 lutego 2016

Ania i Grześ to osoby mi bliskie. Miałem okazję być drużbą na ich wspaniałym ślubie. A co dla mnie ważniejsze, obdarzyli mnie zaufaniem i stanęli przed moim obiektywem w czasie pleneru ślubnego, który zrealizowaliśmy we Wrocławiu i dalszych okolicach 🙂 Bez patosu i zbędnych słów. Moi mili bardzo Wam dziękuję za wspaniałą atmosferę i gościnę.  

Ślub Anii i Daniela w Wałczu

18 września 2015

Czerwiec to miesiąc wytężonej pracy każdego fotografa ślubnego. I choć większość zleceń wykonujemy „na miejscu”, to czasem zdarzają się podróże w odleglejsze części Polski. Uwielbiam podróżować i odkrywać nowe, nieznany mi dotąd miejsca. Zawsze ilekroć mam okazję fotografować poza Krakowem podchodzę do tego ze zdwojoną energią i przyjemnością. Tym razem, pewnego pięknego i słonecznego popołudnia miałem

Ślub Aleksandry i Karola w Krakowie

14 września 2015

Ślub odbył się w przepięknym kościele w parafii św. Józefa Oblubieńca NMP w Krakowie. Miałem okazję fotografować Młodą Parę w czasie ceremonii ślubnej, podczas obiadu w hotelu Astoria, oraz na krótkiej sesji plenerowej w Krakowie. Krótki reportaż poniżej:

Ślub Marty i Michała w Willi Decjusza

13 września 2015

Kilka kadrów z ślubu Marty i Michała. Ślub cywilny, podobnie jak obiad po uroczystości, odbył się w Willi Decjusza w Krakowie. Na sesję plenerową zaprosiłem Młodą Parę miedzy innymi na Kładkę Ojca Bernatka.    

Ślub Karoliny i Andrzeja

12 września 2015

Kilka kadrów ze ślubu Karoliny i Andrzeja. Młodą Parę fotografowałem w Krakowie, na krótki plener ślubny wybraliśmy się do Ojcowskiego Parku Narodowego.  

Ślub Kamili i Konrada w Mysłowicach

11 września 2015

Kamili i Konradowi towarzyszyłem podczas zaślubin w parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Mysłowicach. Na plener ślubny wybraliśmy Geosferę w Jaworznie.  

Ślub Agnieszki i Przemka w Jaworznie

4 września 2015

Przemo się żeni – śpiewał zespół, a cała nasza paczka szalała na parkiecie. Łącznie z fotografem, który w czasie tego utworu miał przerwę i skakał z pozostałymi. Rzadko mam okazję fotografować śluby moich bliskich znajomych. Jednakże maj 2014 roku był na tyle wyjątkowym miesiącem, że tym miałem ogromną przyjemność zrealizować reportaż ślubny Agnieszki i Przemka