Ślub w Kosinie / Plener ślubny na Zamku w Łańcucie

Na reportaż ślubny Marii i Krzysztofa wybrałem się w piękny sierpniowy dzień, aż na Podkarpacie. Uwielbiam podróżować i poznawać nowe miejsce, każda taka okazja jest dla mnie małym świętem. Reportaż był bardzo klasyczny, Nasza fotograficzna przygoda rozpoczęła się od przygotowań przedślubnych Pana Młodego i Pani Młodej. Nie zabrakło kilku kadrów z make-upu, kilku detali i zakładania adekwatnej do uroczystości garderoby 🙂

Krótkie błogosławieństwo, życzenia od najbliższych i pojechaliśmy do cudownego, kameralnego kościoła. Ślub odbył się w kościele pw. św. Stanisława Biskupa w Kosinie. Piękne, jasne, klasyczne wnętrze kościoła doskonale współgrało z emocjami, które towarzyszyły gościom i było przepięknym tłem dla Marii i Krzysztofa w dniu ślubu.

Zabawa weselna w domu Weselnym Duet w Przeworsku. Było smacznie, głośno i bardzo żywiołowo 🙂 Piękny pierwszy taniec, dużo wspólnych zdjęć z gośćmi. Cudowna atmosfera, o którą zadbała para młoda i goście.

Plener ślubny na Zamku w Łańcucie, który staje się jednym z moich ulubionych miejsc na jesienne sesje. Cudowne miejsce dające olbrzymie możliwości w fotografowaniu pary młodej.

Tyle wstępu – zapraszam na reportaż ślubny 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń na górę