Chrzest Święty

To jedna z najważniejszych chwil w życiu dziecka, rodziców i rodziny. Do fotografii wykonanych w czasie chrztu świętego wracamy z najbliższymi przez lata. Dlatego to tak ważne, aby zdjęcia z tego dnia były piękne i ponadczasowe w swojej formie. 

Chrzest to często pierwsza okazja to zrobienia profesjonalnych zdjęć swojemu dziecku i jednocześnie doskonały moment na wykonanie zdjęć rodzinnych. Tych pozowanych, jak i spontanicznie wyłapanych chwil w czasie uroczystości i rodzinnego obiadu. Taka piękna pamiątka zostaje w rodzinie na długi czas. 

Reportaż z chrztu świętego wykonuję w dłuższej formie, towarzysząc Wam w domu w czasie przygotowań, następnie w kościele i na obiedzie lub w formie krótszej ograniczając reportaż do zdjęć z kościoła i sesji po uroczystości.

W każdy reportaż wkładam całe swoje serce i bazując na bardzo dużym doświadczeniu tworzę estetyczne, jasne, dobrze skomponowane i pełne emocji fotografie. Każde zdjęcie jest częścią większej, fajnie opowiedzianej historii.

Zawsze służę pomocą i radą. Tak organizuję przestrzeń i czas, aby maksymalnie wykorzystać wszystkie możliwości na zrobienie pięknych fotografii. 

Wszystkie fotografie poddawane są retuszowi i przekazywane w najwyższej rozdzielczości w formie gotowej do wydruku. W mojej ofercie znajdują się piękne fotoprodukty, takie jak fotoalbumy, fotoksiążki, odbitki, pudełka na odbitki, fotoobrazy i wiele innych. 

Oferta obejmuje trzy pakiety różniące się długością i zakresem reportażu.

 

SEBASTIAN MAJCHERCZYK – FOTOGRAF ŚLUBNY KRAKÓW

Artystyczna fotografia ślubna | Reportaż ślubny Kraków | Fotograf ślubny Małopolska | Fotografia ślubna Kraków