parę słów o mnie

Kim jestem?

Fotograf, wykładowca, bloger amator

Cześć! Cieszę się, że postanowiliście mnie odwiedzić. Mam nadzieję, że moje prace przypadną Wam do gustu i będziemy mieli okazję spotkać się na żywo.

Zajmuję się przede wszystkim fotografią ślubną. Poznawanie nowych ludzi, poszukiwanie i ukazywanie na zdjęciach ludzkiego piękna jest najprzyjemniejszą częścią mojej fotograficznej przygody.

na zdjęciu w koszuli i kolorowej muszce jest fotograf Sebastian Majcherczyk

Najczęściej zadawane pytania

A: Czym fotografujesz?
B: Jestem bardzo przywiązany do marki Canon. Do zdjęć wykorzystuję pełnoklatkowe lustrzanki i jasne, stałoogniskowe obiektywy.

A: Jak szybko przekazujesz zdjęcia?
B: W umowie gwarantuję, że zdjęcia otrzymacie maksymalnie do 45 dni po ślubie. Zazwyczaj otrzymujecie je dużo szybciej, ale warto mieć delikatny zapas w razie niespodziewanych sytuacji.

A: Jak otrzymamy zdjęcia?
B: Zdjęcia przygotuję w formie prywatnej galerii internetowej dostępnej na mojej stronie. Otrzymacie spersonalizowany pendrive lub pudełko z odbitkami i pendrivem. Dodatkowo prześlę je w wersji cyfrowej. Oczywiście macie również możliwość zamówienia fotoksiążki lub fotoalbumu.

Co mówią o mnie moi klienci?

Sebastian to fotograf, który naprawdę zna się na rzeczy. Robi zdjęcia, które są piękne nawet bez obróbki w photoshopie. Potrafi złapać moment. Jest cierpliwy, kreatywny i dba o fajną atmosferę na sesji. Polecamy całym sercem!
Paula & Arek
Designer
Sebastian towarzyszył nam w trakcie naszego ślubu oraz sesji zdjęciowej ślubnej. Współpraca była rewelacyjna jak i wykonane zlecenie. Zdjęcia które otrzymaliśmy są przepiękne, nie spodziewaliśmy się aż takiego efektu. Podczas ślubu zostały uchwycone wszystkie najważniejsze momenty, na sesji czuliśmy się zrelaksowani a wskazówki nam udzielane, pomysły i wykonanie zdjęć złożyły się na niesamowity efekt końcowy. Jesteśmy bardzo zadowoleni i gorąco polecamy!
Suzanne & Mariusz
Designer
Polecamy gorąco Sebastiana przyszłym parom młodym! W stosunku do nas był jak stary, dobry znajomy przy czym zachował pełen profesjonalizm. Podczas ślubu i wesela nie było go praktycznie widać, a swoją pracę wykonał w 100%. Najlepszy fotograf! 🙂
Natalia & Mateusz
Designer

Jesteś zainteresowany ofertą?

Jeśli podoba Wam się mój styl pracy i portfolio to odezwijcie się do mnie. Z przyjemnością wykonam dla Was reportaż lub sesję. Napiszcie, zadzwońcie - odpowiem na wszystkie nurtujące Was pytania. Mieszkam w Krakowie ale fotografuję w całej Polsce i zagranicą.

Przewiń do góry