parę słów o mnie

Kim jestem?

Fotograf, wykładowca, bloger amator

Cześć! Cieszę się, że jesteś na mojej stronie. Mam na imię Sebastian, jestem fotografem ślubnym z Krakowa. Mam nadzieję, że moje fotografie przypadną Ci do gustu i będziemy mieli okazję spotkać się na żywo. To może być początek niezwykłej przygody.

Zajmuję się przede wszystkim fotografią ślubną. Czuję dużą odpowiedzialność towarzysząc parom w najważniejszym dniu. Dniu który jest początkiem wspólnej historii. To zawsze mobilizuje mnie do działania.

na zdjęciu w koszuli i kolorowej muszce jest fotograf Sebastian Majcherczyk

Ciekawostki - sztuk 14

 • Miałem mieć na imię Karolina
 • Fotografuję, to najpiękniejsze co mogło mnie w życiu spotkać
 • Oczywiście nie licząc mojej narzeczonej
 • Kolekcjonuję i rejestruję wspomnienia
 • Kocham przygody, a najlepiej smakują przeżywane wspólnie
 • Ekscytuję się kiedy mogę poznać kogoś nowego
 • Uczę głodnych fotograficznej wiedzy
 • Nienawidzę biegać choć kiedyś zawodowo grałem w siatkówkę
 • Mam nieco ponad 180 cm, grałem na pozycji libero
 • Libero to ten najmniejszy w drużynie, gra w innym kolorze koszulki
 • Lubię podróżować
 • Nie lubię wcześnie wstawać
 • Ostatni podpunkt nie dotyczy sobót
 • Amerykańskie kino lat 80 i 90 znam na pamięć 
 
 
296A9827 kopia

Najczęściej zadawane pytania

A: Czym fotografujesz?
B: Jestem bardzo przywiązany do marki Canon. Do zdjęć wykorzystuję pełnoklatkowe lustrzanki i jasne, stałoogniskowe. Na sali często używam dodatkowego oświetlenia.

A: Jak szybko przekazujesz zdjęcia?
B: Zdjęcia otrzymacie do 45 dni po ślubie. Zazwyczaj przekazuję je jednak dużo szybciej. Kilka wybranych kadrów otrzymacie zaraz po ślubie.

A: W jakiej formie otrzymamy zdjęcia?
B: Zdjęcia przekazuję w spersonalizowanym pudełku z pendrivem. Na pewno otrzymacie kilka wydrukowanych zdjęć w środku. Fotografie będą dostępne w Waszej prywatnej galerii internetowej na mojej stronie. Mogę przygotować dla Was fotoalbum lub fotoksiążkę.

A: Ile zdjęć otrzymamy?
B: Liczba przygotowanych zdjęć zależy od długości reportażu, a więc pakietu który wybierzecie. W mojej ofercie otrzymacie nie mniej niż 300 zdjeć w podstawowym pakiecie.

A: Czy zdjęcia będą tylko kolorowe czy dostaniemy również czarno-białe fotografie?
B: Przynajmniej 90% to zdjęcia kolorowe. Oczywiście jeśli preferujecie odcienie skali szarości przygotuję ich więcej.

A: Czy masz pozwolenie na fotografowanie w kościele?
B: Oczywiście. Ważna legitymacja to podstawa. Zawsze przed mszą rozmawiam z księdzem pytając o zgodę na wykonanie reportażu i ewentualne uwagi co do przebiegu uroczystości.

A: Jak zabezpieczasz się przed awarią sprzętu?
B: Podczas reportażu mam 3 aparaty z których mogę skorzystać. Dwoma fotografuję, a trzeci jest alternatywą na wypadek awarii. Zdjęcia zapisywane są równocześnie na 2 niezależnych kartach. Przechowywanie zdjęć jest oparte o system niezależnych dysków dlatego ryzyko utraty danych jest zminimalizowane praktycznie do zera.

A: Co założysz w dniu ślubu?
B: Nie wyobrażam sobie, abym na ślubie pojawił się w podkoszulku i jeansach. Będę ubrany tak, aby nie wyróżniać się strojem spośród Waszych gości. Przy jednoczesnym zachowaniu komfortu w poruszaniu się.

A: Jak można zarezerwować termin?
B: Podstawą rezerwacji terminu jest zawarcie umowy (osobiście lub online). W umowie określam termin wpłaty zaliczki wynoszącej 20% wartości wybranego pakietu. Pozostała kwota płatna jest przy odbiorze zdjęć.

Co mówią o mnie moi klienci?

Sebastian to fotograf, który naprawdę zna się na rzeczy. Robi zdjęcia, które są piękne nawet bez obróbki w photoshopie. Potrafi złapać moment. Jest cierpliwy, kreatywny i dba o fajną atmosferę na sesji. Polecamy całym sercem!
Paula & Arek
Designer
Sebastian towarzyszył nam w trakcie naszego ślubu oraz sesji zdjęciowej ślubnej. Współpraca była rewelacyjna jak i wykonane zlecenie. Zdjęcia które otrzymaliśmy są przepiękne, nie spodziewaliśmy się aż takiego efektu. Podczas ślubu zostały uchwycone wszystkie najważniejsze momenty, na sesji czuliśmy się zrelaksowani a wskazówki nam udzielane, pomysły i wykonanie zdjęć złożyły się na niesamowity efekt końcowy. Jesteśmy bardzo zadowoleni i gorąco polecamy!
Suzanne & Mariusz
Designer
Polecamy gorąco Sebastiana przyszłym parom młodym! W stosunku do nas był jak stary, dobry znajomy przy czym zachował pełen profesjonalizm. Podczas ślubu i wesela nie było go praktycznie widać, a swoją pracę wykonał w 100%. Najlepszy fotograf! 🙂
Natalia & Mateusz
Designer

Jesteś zainteresowany ofertą?

Jeśli podoba Wam się mój styl pracy i portfolio to odezwijcie się do mnie. Z przyjemnością wykonam dla Was reportaż lub sesję. Napiszcie, zadzwońcie - odpowiem na wszystkie nurtujące Was pytania. Mieszkam w Krakowie, ale fotografuję w całej Polsce i zagranicą.

Przewiń do góry