parę słów o mnie

Kim jestem?

Fotograf, wykładowca, bloger amator

Cześć! Cieszę się, że jesteś na mojej stronie. Mam na imię Sebastian, jestem fotografem ślubnym z Krakowa. Mam nadzieję, że moje fotografie przypadną Ci do gustu i będziemy mieli okazję spotkać się na żywo. To może być początek niezwykłej przygody.

Zajmuję się przede wszystkim fotografią ślubną. Czuję dużą odpowiedzialność towarzysząc parom w najważniejszym dniu. Dniu który jest początkiem wspólnej historii. To zawsze mobilizuje mnie do działania.

Najciekawsze ciekawostki – 12 sztuk

 • Miałem mieć na imię Karolina
 • Lekarz był pewien, że będę dziewczynką
 • Fotografuję, to najpiękniejsze co mogło mnie w życiu spotkać
 • Oczywiście nie licząc mojej narzeczonej
 • Kolekcjonuję i rejestruję wspomnienia
 • Kocham przygody, a najlepiej smakują przeżywane wspólnie
 • Ekscytuję się kiedy mogę poznać kogoś nowego
 • Uczę głodnych fotograficznej wiedzy
 • Nienawidzę biegać choć kiedyś zawodowo grałem w siatkówkę
 • Mam nieco ponad 180 cm, grałem na pozycji libero
 • Libero to ten najmniejszy w drużynie, gra w innym kolorze koszulki
 • Lubię podróżować
 • Nie lubię wcześnie wstawać
 • Ostatni podpunkt nie dotyczy sobót
 • Amerykańskie kino lat 80 i 90 znam na pamięć
A miało ich być tylko 12 😉

Najczęściej zadawane pytania

A: Czym fotografujesz?
B: Jestem bardzo przywiązany do marki Canon. Do zdjęć wykorzystuję pełnoklatkowe lustrzanki i jasne, stałoogniskowe. Na sali często używam dodatkowego oświetlenia.

A: Jak szybko przekazujesz zdjęcia?
B: Zdjęcia otrzymacie do 45 dni po ślubie. Zazwyczaj przekazuję je jednak dużo szybciej. Kilka wybranych kadrów otrzymacie zaraz po ślubie.

A: W jakiej formie otrzymamy zdjęcia?
B: Zdjęcia przekazuję w spersonalizowanym pudełku z pendrivem. Na pewno otrzymacie kilka wydrukowanych zdjęć w środku. Fotografie będą dostępne w Waszej prywatnej galerii internetowej na mojej stronie. Mogę przygotować dla Was fotoalbum lub fotoksiążkę.

A: Ile zdjęć otrzymamy?
B: Liczba przygotowanych zdjęć zależy od długości reportażu, a więc pakietu który wybierzecie. W mojej ofercie otrzymacie nie mniej niż 300 zdjeć w podstawowym pakiecie.

A: Czy zdjęcia będą tylko kolorowe czy dostaniemy również czarno-białe fotografie?
B: Przynajmniej 90% to zdjęcia kolorowe. Oczywiście jeśli preferujecie odcienie skali szarości przygotuję ich więcej.

A: Czy masz pozwolenie na fotografowanie w kościele?
B: Oczywiście. Ważna legitymacja to podstawa. Zawsze przed mszą rozmawiam z księdzem pytając o zgodę na wykonanie reportażu i ewentualne uwagi co do przebiegu uroczystości.

A: Jak zabezpieczasz się przed awarią sprzętu?
B: Podczas reportażu mam 3 aparaty z których mogę skorzystać. Dwoma fotografuję, a trzeci jest alternatywą na wypadek awarii. Zdjęcia zapisywane są równocześnie na 2 niezależnych kartach. Przechowywanie zdjęć jest oparte o system niezależnych dysków dlatego ryzyko utraty danych jest zminimalizowane praktycznie do zera.

A: Co założysz w dniu ślubu?
B: Nie wyobrażam sobie, abym na ślubie pojawił się w podkoszulku i jeansach. Będę ubrany tak, aby nie wyróżniać się strojem spośród Waszych gości. Przy jednoczesnym zachowaniu komfortu w poruszaniu się.

A: Jak można zarezerwować termin?
B: Podstawą rezerwacji terminu jest zawarcie umowy (osobiście lub online). W umowie określam termin wpłaty zaliczki wynoszącej 20% wartości wybranego pakietu. Pozostała kwota płatna jest przy odbiorze zdjęć.

Moja Filozofia

Nie tylko fotografuję ale również Was wspieram. Jestem dla Was. Czegokolwiek będziecie potrzebowali postaram się pomóc i podpowiedzieć. Jeśli będzie trzeba naładuję Was pozytywną energią i rozśmieszę. Wypijmy razem kawę.

Co mówią o mnie moi klienci?

Wspanialy fotograf, bardzo profesjonalny ale i 'na luzie" - stworzyl bardzo zrelaksowana i przyjacielska atmosfere i bardzo go polubilismy 🙂
Magdalena & Sebastien
Designer
Profesjonalny fotograf. Potrafi uchwycić odpowiedni kadr. Komunikatywny, zabawny, dbający o dobre samopoczucie osoby fotografowanej. Świetny efekt końcowy!
Kasia & Leszek
Designer
Sebastian to fotograf, który naprawdę zna się na rzeczy. Robi zdjęcia, które są piękne nawet bez obróbki w photoshopie. Potrafi złapać moment. Jest cierpliwy, kreatywny i dba o fajną atmosferę na sesji. Polecamy całym sercem!
Paula & Arek
Designer
Sebastian był punktualny i rzetelny. Dotrzymał terminów i zrealizował wszystkie punkty umowy. Goście bardzo dobrze się czuli w jego obecności. Nie był zbyt nachalny z robieniem zdjęć, jak to czasem bywa na weselach, ale i tak udało mu się uchwycić wszystkich w różnych podniosłych i radosnych momentach. Jego profesjonalizm i poczucie humoru sprawiły, że czuliśmy się w jego obecności komfortowo, co zaowocowało wieloma udanymi ujęciami
Joanna & Michał
Designer
Sebastian towarzyszył nam w trakcie naszego ślubu oraz sesji zdjęciowej ślubnej. Współpraca była rewelacyjna jak i wykonane zlecenie. Zdjęcia które otrzymaliśmy są przepiękne, nie spodziewaliśmy się aż takiego efektu. Podczas ślubu zostały uchwycone wszystkie najważniejsze momenty, na sesji czuliśmy się zrelaksowani a wskazówki nam udzielane, pomysły i wykonanie zdjęć złożyły się na niesamowity efekt końcowy. Jesteśmy bardzo zadowoleni i gorąco polecamy!
Suzanne & Mariusz
Designer
Polecamy gorąco Sebastiana przyszłym parom młodym! W stosunku do nas był jak stary, dobry znajomy przy czym zachował pełen profesjonalizm. Podczas ślubu i wesela nie było go praktycznie widać, a swoją pracę wykonał w 100%. Najlepszy fotograf! 🙂
Natalia & Mateusz
Designer

Jesteś zainteresowany ofertą?

Jeśli podoba Ci się mój styl pracy i portfolio to odezwij się do mnie. Z przyjemnością wykonam dla Ciebie reportaż lub sesję. Napisz, zadzwoń - odpowiem na wszystkie nurtujące pytania. Mieszkam w Krakowie, ale fotografuję w całej Polsce i zagranicą.

Fotografią ślubną zajmuję się w całej Polsce, najczęściej w woj. Małopolskim, w woj. Podkarpackim i w woj. Śląskim, w takich miastach jak: Kraków, Wieliczka, Bochnia, Tarnów, Nowy Targ, Wadowice, Nowy Sącz, Szczyrk, Wisła, Myślenice, Zakopane, Limanowa, Katowice, Częstochowa, Tychy, Sosnowiec, Bytom, Rybnik, Dabrowa Górnicza, Zabrze, Jaworzno, Mysłowice, Wrocław, Warszawa, Gdańsk, Sopot, Gdynia, Rzeszów, Przemyśl, Mielec, Krosno, Sanok, Jarosław, Dębica, Tarnobrzeg, ale w roli fotografa ślubnego chętnie dojadę do Was w dowolne miejsce w Polsce.
Przewiń na górę