Piękne przyjęcie Gosi i Konrada / ślub na sali Restauracji Wiwenda

Ciężko słowami, po czasie, oddać panującą atmosferę, niesamowitą energię, szczerą radość i szczęście bijące od każdego, kto uczestniczył w wyjątkowym święcie Gosi i Konrada. Po takich ślubach jako fotograf wiem, że uczestniczyłem w czymś szczególnym i niepowtarzalnym. Żadne słowa nie opiszą dobrze tego święta miłości.

Na zdjęciach będą tylko uśmiechy. Bo taki był to dzień. Słoneczny i bardzo pogodny.

Ta pozytywna energia i luz to efekt naszej sesji narzeczeńskiej. Dobrze się poznaliśmy, spacerując po Kazimierzu, dzięki temu w dniu ślubu atmosfera od początku była genialna! Oprócz świetnych zdjęć, wspólnie spędzony czas zaowocował fajną współpracą w dniu ślubu i zupełnym brakiem stresu u Gosi i Konrada.

Często, co naturalne, pary proszą o dostęp do pełnej galerii zdjęć ze ślubu. To bardzo rozsądne. Tylko tak można poczuć historię, zobaczyć emocje, dotknąć opowieści i sprawdzić, w jaki sposób ją opowiadam od początku do ostatnich kadrów już po północy. Dlatego przygotowałem obszerny reportaż obejmujący dokładnie wszystkie zdjęcia, które otrzymała para. Jest ich prawie 500. Jestem pewien, że taka dawka fotografii pozwoli zakosztować niesamowitego dnia przeżytego wspólnie z Gosią i Konradem. Serdecznie zapraszam do oglądania!

Całą sesję narzeczeńską Gosi i Konrada zobaczysz tutaj – Klik. Zachęcam obejrzenia naszego spaceru po słonecznym Krakowie.

Poniżej pełny reportaż z dnia ślubu.

Sesja ślubna w planowana na maj 2024 🙂

O Mnie

Jestem fotografem, wykładowcą i blogerem amatorem.
Kocham swoją pracę i ogromnie się cieszę mogąc dzielić się z Wami przydatnymi wiadomościami.

Chciałbym aby było to inspirujące miejsce, w którym odnajdziecie przydatne informacje, dotyczące wielu różnych aspektów związanych ze ślubem.