Plenerowy ślub w Wiedniu / sesja ślubna Szczyrbskie Jezioro

Plenerowy ślub kościelny w przepięknym parku w Wiedniu / Niepowtarzalna sesja ślubna Strbske Pleso

Najlepsze zdjęcia ślubne to połączenia prawdziwych emocji i klasycznego reportażu opowiadającego piękną historię. Na ślubie Pameli i Philippa zobaczysz łzy szczęścia, radość, ogromną energię bijącą od gości i doskonałą zabawę. Swój wyjątkowy dzień spędzili w pięknym miejscu w otoczeniu rodziny i cudownych przyjaciół.

Możliwość uczestniczenia w takim dniu, pokazania momentów radości i wzruszeń zamkniętych w ponadczasowych kadrach to najpiękniejsza część mojej fotograficznej przygody.

Fotografowanie w tak cudownych i klimatycznych miejscach, jak Wiedeń dodatkowo nastraja do działania. Gdybym napisał truizm, że to miasto ma niepowtarzalny klimat, to nic bym nie napisał.
Zwłaszcza kiedy zaprasza Cię tak cudowna para jak Pamela i Philipp. Genialna, zakochana dwójka, która nie widzi świata poza sobą. Do tego zadbali o każdy najdrobniejszy szczegół i detal. Dzień przed ceremonią wraz z przyjaciółmi dekorowali i przygotowywali miejsce przyjęcia. Wyszło genialnie.

Dzień ich ślubu to przygotowania w gronie najbliższych, cudowna plenerowa uroczystość ślubna i energetyczna zabawa weselna. Zwieńczeniem reportażu była sesje poślubna nad jeziorem w Tatrach. Strbske Pleso to jedno z moich ulubionych miejsc w górach. Pozwala stworzyć piękny klimat na zdjęciach.

Najlepiej opowiedzą to same zdjęcia – zapraszam na reportaż!

O Mnie

Jestem fotografem, wykładowcą i blogerem amatorem.
Kocham swoją pracę i ogromnie się cieszę mogąc dzielić się z Wami przydatnymi wiadomościami.

Chciałbym aby było to inspirujące miejsce, w którym odnajdziecie przydatne informacje, dotyczące wielu różnych aspektów związanych ze ślubem.