Czy warto zdecydować się na sesję narzeczeńską?

Czym jest sesja narzeczeńska i czy warto się na nią zdecydować? Naturalnie, że zastanawiacie się czym taka sesja jest i po co decydować się na jej wykonanie. Mam dla was kilka powodów, dlaczego warto umówić się z fotografem na sesję narzeczeńską.

Żyjemy w czasach przesiąkniętych obrazami. Codziennie widzimy setki nowy zdjęć. Telefony towarzyszą nam w każdej możliwej chwili umożliwiając zarejestrowanie wszystkiego. Na pewno macie już wiele wspólnych fotografii. Zarówno selfie, jak i takich, o które poprosiliście znajomych i przyjaciół. Warto zastanowić się, czy są to fotografie pokazujące Wasze uczucie i czy są zdolne przetrwać próbę czasu.

Sesja narzeczeńska to inspirujące spotkanie. Chciałbym aby czas spędzony ze mną pozwolił Wam poznać się na nowo. Sesja będzie doskonałą okazją, aby powrócić myślami do pierwszego spotkania, randki, pocałunku. Poznacie też mnie. Fotografa towarzyszącego Wam w tym najważniejszym dniu wspólnego życia.

Myśląc o ślubie przygotowujecie się myślami do sesji plenerowej. To dodatkowy dzień, kiedy mamy okazję spokojnie popracować. Zdjęcia niewątpliwie będą ukoronowaniem Waszego ślubu. Z pewnością powstaną piękne, romantyczne fotografie. Dlaczego więc mielibyście zdecydować się dodatkowo na sesję narzeczeńską przed ślubem? Mam kilka argumentów:

1. Ślub łączy się niestety ze stresem. Niektórzy radzą sobie z nim nieco lepiej. Dla innych może on być ciężki do przezwyciężenia. Wasz fotograf odgrywa bardzo ważną rolę, nie tylko dokumentuje to wszystko, co dzieje się w tym niesamowitym dniu, ale też jest najbliżej Was. Dlatego warto poznać tę osobę wcześniej. W czasie ślubu nie będę dla Was obcą osobą, a bardzo ważnym członkiem drużyny.

2. Dla większości par dzień ślubu to pierwszy poważny kontakt z aparatem fotograficznym i profesjonalnym fotografowaniem. Bycie fotografowanym przez kilkanaście godzin może być onieśmielające. Warto wcześniej oswoić się z aparatem. Dzięki temu w dniu ślubu będziecie czuli się dużo swobodniej i nie będzie zwracali uwagi na trzask migawki.

3. Zdjecia z sesji narzeczeńskiej mogą stać się doskonałym prezentem dla Was i Waszych rodziców. Możemy przygotować specjalny album, który wręczycie rodzicom w czasie podziękowań. Możecie też wydrukować Wasze wspólne zdjęcie na płótnie i wręczyć im jako obraz do powieszenia. Zdjęcia można wykorzystać do przygotowania zaproszeń na ślub. Social media też są ważne – może warto odświeżyć opublikowane tam zdjęcia?

4. Ważne abyście się przy tym dobrze bawili. Wybierzemy miejsce w którym będziecie czuli się komfortowo. To może być Wasz ulubiony park, las, kawiarnia, jezioro. Zmotywuję Was i pokażę jak dobrze wyglądacie na zdjęciach. Na pewno będzie to świetna przygoda i odskocznia od codziennego życia. Zatrzymamy ulotne chwile i pozwolę Wam wracać do nich w przyszłości.

5. Spędzicie razem czas. Będziecie się przytulać, spacerować i całować.

6. Otrzymacie profesjonalnie przygotowane zdjęcia. Najważniejszą zaletą spotkania z fotografem jest jakość otrzymanych fotografii.

Co otrzymacie ze spotkania ze mną? Niepowtarzalną pamiątkę w postaci przynajmniej 50 poddanych autorskiemu retuszowi fotografii. Powstaną one w czasie sesji, która będzie trwała około dwóch godzin. Nie będziecie na nie długo czekali – wszystkie fotografie otrzymacie w dwa tygodnie od zakończenia sesji.

Pamiętajcie – nigdy nie będziemy już młodsi niż w tej chwili. Warto zachować część chwil w swoim życiu, by mieć co wspominać 🙂

Zainteresowani? – no to klik 🙂

O Mnie

Jestem fotografem, wykładowcą i blogerem amatorem.
Kocham swoją pracę i ogromnie się cieszę mogąc dzielić się z Wami przydatnymi wiadomościami.

Chciałbym aby było to inspirujące miejsce, w którym odnajdziecie przydatne informacje, dotyczące wielu różnych aspektów związanych ze ślubem.